О нас

Hi, we are Anya and Marina, our families made decision to raise bilingual children. We are looking for supporters and friends for our kids, that is why created this group. Join us on Facebook.

Search by Tags
Please reload

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com

"Наш бокс для всіх, хто вірить у казку" - засновниці Bilingual Box, проекту тематичних коробок для дітей-білінгв

November 28, 2019

 

 

-  Розкажіть трохи про себе 

 

Ми, Настя та Даша, мами діток білінгвів. Нашим дівчатам Варварі 5 та Єві 4 роки, а маленькому Алексу 1.3.

 

  - Ви виховуєте дітей-білінгв.  Чому? Як  ви пришли до цього?

 

Даша: Одне з найчастіших питань, яке чую на майданчику «А у вас чоловік іноземець? А ви плануєте переїжджати за кордон? ». Ні у нас звичайна українська родина.

 

Я за фахом перекладач, тому почала говорити з Євою майже з народження. Хоча вагітною я викладала англійську у своїй мовній школі, то можна сказати, що малеча чула іноземну мову ще до народження. Є багато речей , яких я не вмію, тому і не зможу навчити свою дитину, а от мови я знаю, тому і почали ми, як мабуть і більшість з пісеньок, мультиків англійською та просто розмов.

 

Я відразу розуміла що система OPOL не зовсім для мене, то ж ми робили прив’язку до місця, говорили на прогулянках та робили різні поробки саме англійською. У нас були свої злети та падіння, але загалом ми задоволені, що пішли цим шляхом.

 

Настя : на відміну від Даші я дуже далека (була ) від англійської, тому що я біолог, та пішла іншим шляхом- не науковим, а навпаки- мистецьким. А от появі англійської у нашому житті я маю дякувати своєму батьку, який і був головним спонукачем мене до дій. Вводити ми почали її тоді, коли Варя вже добре розмовляла рідною мовою, і пройшло майже пів року. Поки вона вперше відповіла мені саме англійською.

 

Історія Насті про виховання доньки-білінгва : "Все, что может мотивировать, находится рядом с вами, в этом моменте, ситуации.Это всего лишь надо увидеть! "

 

За цей період я і виснажувалась, і руки опускались, і хотілось кинути, адже англійська була лише на мені і ситуативно. Але почувши її влучну відповідь я зрозуміла, що це того варте. Тому я почала більше заглублюватись в цю тему, і більше уваги приділяти саме розвитку другої мови.

 

Протягом трьох років я займалась своєю англійською, закінчила курси, почала проводити майстер класи на англійській, викладати у місцевому клубі …Поєдную свою роботу з хобі і навпаки. Тобто наразі вже моя дитина є стимулом для розвитку і не дає зупинятись!

 

 - Розкажіть про свій проект

 

Даша: Проект Bilingual Box ми вирішили зробити, щоб полегшити і урізноманітнити життя мамам дітей, які вивчають англійську.

 

Основна їдея, яку ми переслідуємо, це зробити англійську доступною, цікавою і легкою, де засвоювання мови може бути невимушено і у грі.

 

Неодноразово ми зтикались з тим, що просто не вистачає часу на все і одразу, і як результат, просто ламаєшся ще на початку: ідея гарна, але де ж оце все взяти? Тому ми зібрали все необхідне в одному боксі.

 

Даша : Перші наші тематичні коробочки були присвячені традиційному американському святу Хеллоуін. У нашій книзі ми розказали історію самого свята, звичаїв та традицій, чому почали вирізати ліхтарики Джека та як прикрасити свій дім, там були цікаві історіі та віршики, а головне- всі матеріали для святкування були вже у самому боксі.

 

 

 

Зараз, перед зимовими святами, ми зробили різдвяний бокс: традиційний адвент-календар, який буде корисний не тільки англомовним діткам, але й усім від 3 до 10. Хоча вік тут взято умовний, як ми кажемо: « Наш бокс для всіх, хто вірить у казку», тому об’єктивно вказати вік важко, але ми впевнені- така коробочка буде цікава усій родині!

 

 

 

Настя: Ми з упевненістю можемо називати наш проект унікальним. Головною перевагою наших Bbox є те, що вони легко адаптуються під вік користувача або інтереси цілої родини. Наприклад, адвент-календар можна підлаштувати під будь який очікуваний вами день: день Св.Миколая, Різдво, Новий Рік…

 

Christmas Book вже є повноцінною білінгвальною книгою де поміж історій та традицій святкування ми пропонуємо 50 завдань, яких вистачить на цілих два роки святкування!

 

Даша: Ми багато і постійно спілкуємося з батьками. І враховуючи відгуки батьків ми розробили цікавезне доповнення у вигляді додаткових матеріалів, від яких діти буквально пищать від радощів.

 

Це і безліч декору, і вітальні листівки, все для поробок та смаколиків, де перевагу ми віддавали якісним та привабливим матеріалам.

 

Не забули ми і про листи до різдвяних чарівників, подарунки для близьких та навіть традиційний декор для дому та благочинність.

 

В майбутньому ми плануємо зробити ще більше тематичних боксів, як до свят, так і для щоденного використання для вивчення англійської. Адже ми впевненні, що це величезна допомога для працюючих або навіть "лінивих" мам, яким важлива концепція «все в одному».

 

 - Які поради батькам ви могли би дати?

 

 

Настя: Головною порадою від мене було би не зупинятись і результат вас наздожене. Тому що саме це, в сумі з саморозвитком і дає плоди, які просто безцінні.

 

Даша: Якщо ви вирішили стати на шлях білінгвізму, готуйтесь, на вас чекає захоплива пригода! Тут будуть і нові знання та знайомства, і багато всього цікавого для ваших допитливих малюків. Це не завжди просто, але при найперших успіхах ваших малюків ви зрозумієте, всі старання того варті. У всіх є моменти протестів, але тут варто не здаватися і незабаром точно будуть результати.

 

Придбати бокси можливо в Фейсбук та Інстаграм 

Сторінка проекту в FB - Bilingual Box 

Instagram - bilingual_box

 

 

 

Приєднуйтесь до FamiLingvo - спільноти батьків, які виховують білінгв на Facebook

 

Please reload

You Might Also Like:

"Наш бокс для всіх, хто вірить у казку" - засновниці Bilingual Box, проекту тематичних коробок для дітей-білінгв

November 28, 2019

Commonly Used English Idioms (+FREE PDF)

June 24, 2019

1/15
Please reload