О нас

Hi, we are Anya and Marina, our families made decision to raise bilingual children. We are looking for supporters and friends for our kids, that is why created this group. Join us on Facebook.

Search by Tags
Please reload

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com

Online Shopping: Де купувати англомовні книжки, ігри та іграшки?

September 21, 2017

 

Я потрапила в тенета зарубіжного онлайн шопінгу в далекому 2008 році.

 

В 2014 припинила купувати з багатьох причин. Але в цьому році знову повернулася до звичного для себе способу тринькання грошей. Отож.

 

Якщо ви хочете купити книжки англійською мовою чи інтерактивні англомовні іграшки, але вас не влаштовує ціна чи асортимент товарів в наших оффлайн магазинах чи групах в фейсбуці, можна спробувати замовити необхідні товари в США (про Європу чи Китай не писатиму, бо не маю досвіду).

 

Перш за все, з такими габаритними речами, як книжки та іграшки, забудьте про пряму доставку в Україну, вигідно купувати тільки через так звані форвардингові компанії.

 

Таких компаній багато, наприклад Meest, Express Ukraine та Dnipro LLC. Всі вони працюють за одним алгоритмом: ви створюєте на сайті форвардингової компанії свій «кабінет», отримуєте його номер (suite/unit №).

 

Коли замовляєте щось в американському магазині, вказуєте адресу доставки (адреса форвардингової компанії + номер «кабінета» (suite/unit №)). Всі ці компанії пропонують послугу безкоштовного зберігання посилок, наприклад, meest зберігає безкоштовно ваші відправлення 30 днів, ви можете використовувати цей час, щоб купити інші товари в різних магазинах.

 

Потім консолідуєте (об’єднуєте) кілька посилок в один бокс і відправляєте морем в Україну, під час консолідації вказуєте свою домашню адресу (вам принесуть бокс додому) або вказуєте адресу представництва meest в вашому місті (тоді доведеться забрати бокс самостійно). 


Отож, де шукати книжки та іграшки:
1) Amazon
Всі посередники користуються сервісом AmazonPrime, він коштує 99 у.е. на рік (можна місяць користуватися безкоштовно в тестовому режимі), ви отримуєте безкоштовну доставку по США на всі товари, також ранній доступ до акційних цін, а також спеціальні ціни на деякі товари). Якщо немає прайма, надається безкоштовна доставка по США на замовлення від 49 у.е. Якщо треба купити щось одне невеличке та недороге, вигідніше замовити через наших дівчат-посередників. 

 

2) Toyrus 

Безкоштовна доставка на замовлення від 49 у.е.


3) Walmart 

Безкоштовна доставка на замовлення від 50 у.е, розрахунок Visa, MasterCard або PayPal


4) Zulily 

Доставка по США - від 5.95 у.е. в залежності від габаритів товару, але кінцева вартість може буди вищою і її знімуть після відправлення товару. Товари з різних акцій не об’єднуються і ви можете отримати 3 чи 5 різних посилок)) Але асортимент товару та ціни там такі, що доводиться любити цей магазин😍


5) Ebay

Тут є все! Оплата лише через PayPal. Вигідно купувати на аукціонах лоти з кількох книжок, зазвичай аукціон виграється по мінімальній ціні.


Перш ніж замовляти, створіть свій аккаунт (кабінет) на сайті магазину, де збираєтесь замовляти (amazon, ebay, zulily, rulala, 6 pm etc), вкажіть shipping address (адреса форвардингової компанії з номером вашого кабінету (suite/unit №)) та billing address (ваша адреса). Якщо ebay, не забудьте прикріпити карту до paypal. Все.

 

Приємних та вигідних покупок!

 

Присоединяйтесь к FamiLingvo - сообществу родителей, которые воспитывают билингвов на Facebook

 

Tags:

Please reload

You Might Also Like:

"Наш бокс для всіх, хто вірить у казку" - засновниці Bilingual Box, проекту тематичних коробок для дітей-білінгв

November 28, 2019

Commonly Used English Idioms (+FREE PDF)

June 24, 2019

1/15
Please reload