О нас

Hi, we are Anya and Marina, our families made decision to raise bilingual children. We are looking for supporters and friends for our kids, that is why created this group. Join us on Facebook.

Search by Tags
Please reload

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com

English books "made in Ukraine". Двомовні книжки для найменьших

August 1, 2016

 

Книжки-білінгви “Видавництва Старого Лева”-  це серія невеликих українсько-англійських книжок-картонок, які розраховані на найменьшу аудиторію.

 

Вона представлена шістьма єкземплярами, які присвячені різним видам тварин - це “Лісові звірі.Forest animals», «На подвір’ї. In the yard», «Птахи.Birds», «У джунглях і савані. In the jungle and savanna», «У морі.In the sea», «У траві. In the grass».

 

 

З їх допомогою малюки можуть вивчити які тварини мешкають на сільському подвір'ї, в джунглях та саванні та у лісі. Дітки дізнаються які є птахи, що не всі вони можуть літати, що різноманіття є і серед комах та які дивовижні створіння скриті від нашого ока у глибинах морів.

 

Проілюстровані ці книжки фотографіями фетрових іграшок, які зробила звичайна і дуже креативна мама та майстриня Олена Забара. З першого погляду на ці ілюстрації відчувається що усі іграшки зроблені з любовью та думкою про дітей.  

 

Усі книжки модна придбати на сайті видавництва. 

 

Київське видавництво  "Artbooks" видало картонну книжку-білінгву «Славні професії борсука» Романи Рубан в українсько-англійському та російсько-англійському варіантах.

 

 Книжка невеликого формату, з чорно-білими ілюстраціями на сторінках пастельних кольорів, що робить її привабливою для малюків, не відволікаючи своєю занадто яскравістю та стимулюючи зір і концентрацію уваги. Вона знайомить діток з різними важливими професіями, такими як “лікар”, “художник” і  т.п., які обов'язково зацікавлять малюків та дітей дошкільного

віку.  

Замовити цю книжку можна тут - українсько-англійський та російсько-англійський варіант

 

Tags:

Please reload

You Might Also Like:

"Наш бокс для всіх, хто вірить у казку" - засновниці Bilingual Box, проекту тематичних коробок для дітей-білінгв

November 28, 2019

Commonly Used English Idioms (+FREE PDF)

June 24, 2019

1/15
Please reload